close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Mamoun – nasz menedżer ds. sukcesu i kluczowych klientów, wchodzi na scenę jako prawdziwy wizjoner w ekscytującej dziedzinie, jaką jest telematyka. Uzbrojony w solidne zaplecze techniczne, pozytywne nastawienie oraz nieustanną ciekawość, wyruszył na wyprawę, która ostatecznie zaprowadziła go do tętniących życiem korytarzy Linqo.
Pomimo wielu wyzwań na starcie, Momoun rozkwitał dzięki niezachwianemu wsparciu swojego zespołu. Początkującym, którzy chcą zgłębić branżę monitoringu GPS poleca ciągłe dążenie do wiedzy oraz rozwijanie sztuki aktywnego słuchania, gdyż odblokowują nieskończone możliwości.
Dołącz więc do niego w tej ekscytującej podróży:

 

Powiedz nam więcej o sobie, swoim pochodzeniu oraz tym, co doprowadziło Cię do obecnego stanowiska.

Jestem Palestyńczykiem-Niemcem z doświadczeniem technologicznym. Dorastając w Palestynie, zagłębiłem się w świat informatyki i uzyskałem tytuł licencjata. W 2015 roku postanowiłem rozpocząć przygodę i przeprowadziłem się do tętniącego życiem Berlina w Niemczech. Ten krok przyniósł mi nowe wyzwania i możliwości. Adaptacja do nowego kraju, języka i kultury poszerzyła moje horyzonty. Zgłębiając berlińską scenę technologiczną, w 2021 roku odkryłem Linqo – firmę, która rezonowała z moją pasją do innowacji. Teraz rozwijam wykorzystanie moich umiejętności w najnowocześniejszych projektach telematycznych. Moja podróż z Palestyny do Niemiec, wraz z moim zapleczem technicznym, ukształtowała mnie na dynamicznego specjalistę, jakim jestem dzisiaj.

 

Kiedy i dlaczego dołączyłeś do zespołu Linqo?

Dołączenie do Linqo w 2021 roku było oczywiste – firma idealnie pasowała do mojego dociekliwego ducha i chęci zagłębienia się w tej fascynującej branży. Pozwoliło mi to poszerzyć horyzonty, nieustannie się uczyć oraz być na bieżąco w rynkowych trendach. Jestem podekscytowany tym, że mogę być częścią rodziny Linqo i przyczynić się do zdobycia trwałego sukcesu firmy.

 

Jak wyglądała Twoja podróż w Linqo?

Na początku moja podróż w Linqo była trochę trudna, jak to zazwyczaj bywa, gdy zaczyna się coś nowego. Musiałem zapoznać się z krajobrazem tej branży. Jednak dzięki nieustającemu wsparciu mojego fantastycznego zespołu sytuacja stopniowo się poprawiała. Ich przywództwo, wiedza i przyjaźń doprowadziły do dokonania znaczących zmian. Kultura współpracy w Linqo sprzyja innowacjom i zachęca wszystkich do przedstawiania swoich najlepszych pomysłów.

 

Jak rozpoczynasz dzień?

Zaczynam dzień od świadomego przyjęcia pozytywnego nastawienia oraz przekonania, że dziś jest wyjątkowy dzień. Przy inicjowaniu tego sposobu myślenia polegam na dwóch zaufanych towarzyszach: kawie i kawałku czekolady. Aromat świeżo parzonej kawy dodaje mi energii, a mały kawałek czekolady dodaje akcentu słodyczy. Uzbrojony w pozytywne nastawienie i tę cudowną kombinację, jestem przygotowany, by stawić czoła światu.

Co Cię motywuje do codziennego chodzenia do pracy?

Każdego dnia, tym co mnie motywuje do przekroczenia progu firmy, jest okazja ucieczki od presji życia codziennego i zanurkowania głęboko w profesjonalnym placu zabaw. Motywacji dodaje mi myślenie o wyznaczaniu celów i sposobach na ich osiągnięcie. Podsyca także moją determinację do przekraczania granic, wywierania namacalnego wpływu i udowadniania własnych możliwości.

 

Jakie są najtrudniejsze oraz najbardziej dopingujące elementy Twojej pracy?

Największym wyzwaniem w mojej pracy jest czas. Wolę szybkie misje i nie lubię opóźnień. Jednocześnie najbardziej pocieszające jest poczucie spełnienia, które towarzyszy pomyślnemu ukończeniu zadań. Daje mi to radość i motywację do dalszego działania.

 

Powiedz nam więcej o swoich zainteresowaniach.

Moim największym hobby jest natura. To moja ucieczka od wszystkiego. Znajduję ukojenie, gdy zanurzam się w pięknie przyrody. Niezależnie od tego czy wyruszam na wędrówkę, biwakuję, czy po prostu idę na zwykły spacer, natura daje mi poczucie spokoju, które odświeża mój umysł i ciało. To mój sposób na znalezienie równowagi i radości.

 

Jakie jest Twoje ulubione miejsce na Ziemi i dlaczego?

Jeśli chodzi o moje ulubione miejsce na świecie, to Palestyna zdobywa koronę! Więź z rodziną sprawia, że to miejsce jest dla mnie naprawdę wyjątkowe.

 

I ostatnie – czy możesz podzielić się jakąś radą dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w branży telematycznej?

Jeśli rozważasz karierę w branży telematycznej, przygotuj się na szybką i ekscytującą przejażdżkę. To dynamiczny rynek, więc jeśli nie zarządzasz mądrze swoim czasem i energią, to łatwo możesz dojść na skraj wypalenia. Oto moja rada: priorytetem jest nieustanna nauka. Im więcej wiedzy zdobędziesz, tym osiągniesz więcej wygranych. Rozwijaj umiejętność aktywnego słuchania, aby naprawdę zrozumieć potrzeby klientów i branży. A co najważniejsze, znajdź czas na samodoskonalenie. Poświęć codziennie przynajmniej 3-60 minut na poznawanie najnowszych osiągnięć na rynku. Aktualizuj swoje umiejętności i wiedzę, aby wyprzedzać konkurencję. Pamiętaj, że w branży telematycznej wiedza to potęga, a ciągły rozwój to klucz do sukcesu.