close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

"Od pierwszego dnia tutaj, nie tylko uświadomiłam sobie jak fascynująca jest telematyka, ale także byłam świadkiem rozwoju jej potencjału."

Poznajcie Małgorzatę Błaszkiewicz, Menedżerkę Sprzedaży z polskiego oddziału, która podsumowuje swoją rolę w trzech słowach: opieka, pomoc i rozwój. Jej przygoda z branżą technologiczną rozpoczęła się w call center, jeszcze podczas studiów. Obecnie uważa branżę telematyczną za fascynującą, ze względu na jej potencjał wzrostu. Jako kobieta zajmująca się technologią widzi możliwość wniesienia świeżych pomysłów do odszaru, który od dawna jest zdominowany przez mężczyzn. Jej rady dla kobiet rozważających karierę w telematyce? Nie tylko rozważaj, spróbuj!

 

Jakie trzy słowa wybrałabyś do opisania swojej roli?

Opieka/ pomoc/ rozwój.

 

Co skłoniło Cię do pracy w technologii? Jak zainteresowałaś się telematyką?

Jako studentka rozpoczęłam karierę w branży technologicznej, od pracy w call center jednej z największych firm telekomunikacyjnych. Potem, niespodziwanie zostałam złowiona przez Ruptelę. Od pierwszego dnia tutaj, nie tylko uświadomiłam sobie jak fascynująca jest telematyka, ale także byłam świadkiem rozwoju jej potencjału. Cieszy mnie to, że dzięki rozwiązaniom telematycznym, mogę pomagać naszym klientom w rozwoju ich firm.

 

Jak myślisz, co jest najbardziej ekscytujące w byciu kobietą w branży technologicznej?

Wierzę, że kobiety wnoszą do zdominowanego od dawna przez mężczyzn świata technologii, nowe idee, wizje oraz inny punkt widzenia.

 

W jaki sposób równoważysz pracę i życie prywatne?

W wolnym czasie uczęszczam na zajęcia z rzeźbienia sylwetki oraz body pump, chodzę z psem na spacery do lasu i buduję wymarzony dom 😊

 

Jakiej rady możesz udzielić kobietom rozważającym karierę w sektorze telematyki? Co Ty chciałabyś wiedzieć?

Nie zastanawiaj się. Po prostu spróbuj i sprawdź siebie😊