close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Poznajcie Jude’a, absolwenta turystyki, który ukończył biznesowe studia magisterskie w Niemczech, a od marca 2021 doskonale sprawdza się w roli koordynatora wsparcia technicznego w Linqo. Odpowiedział na zew oceanu możliwości telematyki i teraz czuje się w nim jak ryba w wodzie!

W Linqo działa w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku, a dzięki elastyczności związanej ze swoim stanowiskiem pracy, czuje się świetnie. Tym, co napędza Jude’a nie jest zewnętrzna motywacja, ale wewnętrzna pasja do pracy. Poza pracą to sport zajmuje ważne miejsce w jego życiu. Ulubionymi dyscyplinami Jude’a są badminton, szachy i krykiet.

Co może poradzić młodym adeptom telematyki? Możesz zdobyć cały świat, więc nie ma na co czekać! 🌍

 

 

Opowiedz nam więcej o swojej historii i tym, jak znalazłeś się na obecnym stanowisku.

  • Ukończyłem studia licencjackie z turystyki, a następnie magisterskie na kierunku biznesowym. Potem rozwijałem swoje umiejętności jako stażysta w dziale zarządzania, gdzie miałem okazję wykorzystać doświadczenie w branży hotelarskiej, jak i wykształcenie biznesowe. Rozwijanie kompetencji operacyjnych i technicznych w naturalny sposób doprowadziły mnie do roli koordynatora wsparcia technicznego.

Kiedy i w jakich okolicznościach dołączyłeś do zespołu Linqo?

  • Do zespołu Linqo dołączyłem w marcu 2021 roku. Już wcześniej na podstawie badań zauważyłem, że telematyka to ogromna dziedzina, która nieustannie się rozwija i zmienia, jak wzburzony ocean. Chciałem popłynąć na tych falach, aby móc ciągle się uczyć i rozwijać. Dynamiczna natura tej branży umożliwia ciągły rozwój.

Jak wygląda Twoja droga w Linqo?

  • Moja praca w Linqo to wiele różnych działań i duże tempo pracy, ale ogólnie wszystko przebiega płynnie.

Jak zaczynasz dzień?

  • Od herbaty i zapoznania się na balkonie z codziennymi wiadomościami. To ustawia cały mój dzień.

Co motywuje Cię do codziennej pracy?

  • Dla mnie najważniejsza jest wewnętrzna pasja i zaangażowanie, a nie motywacja z zewnątrz. Myślę, że jeśli rzeczywiście lubisz to, co robisz, siła do pracy jest w Tobie.

Co uważasz za największe wyzwania, a co najbardziej Cię cieszy w pracy?

  • Moim największym wyzwaniem są bariery językowe i konieczność zadbania o jasną i precyzyjną komunikację. Największą zaletą mojej pracy jest jej elastyczność i różnorodność. To daje mi szansę na sprawdzenie się w różnych sytuacjach.

Powiedz nam coś o swoich pasjach.

  • Po prostu uwielbiam sport. Staram się wykorzystać każdą okazję na grę w badmintona, szachy i krykieta.

Jakie jest Twoje ulubione miejsce na ziemi, i dlaczego?

  • Bez wątpienia to mój rodzinny stan Kerala w południowej części Indii. Tam są moje korzenie i to z tym miejscem czuję się najsilniej związany. Staram się żyć bieżącą chwilą.

Ostatnie pytanie: co możesz poradzić osobom, które chcą rozpocząć karierę zawodową w telematyce?

  • Nikt Cię nie dogoni, jeśli Ty odważysz się gonić cały świat 🙂