close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Poznajcie Jevgenij, naszego Młodszego Menedżera Produktu z żądnym przygód duchem! Od studiów psychologicznych na Ukrainie, przez menedżera transportu, znalazł swoje powołanie w zarządzaniu projektami IT. Obecnie, jako członek zespołu Linqo, jest nakręcony na tworzenie nowych produktów!

Z promiennym uśmiechem, Jevgienij skupia się na pokonywaniu wyzwań, świętowaniu zwycięstw i ciągłym zdobywaniu kolejnych poziomów.

Niegdyś entuzjasta motocykli, jednak bezpieczeństwo stało się dla niego priorytetem po pojawieniu się dziecka. Teraz jest strzelcem IDPA – to hobby, które utrzymuje Jevgenij zaangażowanym i skupionym. Jego azyl? Dziki las, jego sekretna kryjówka przed chaosem świata.

Wskazówka Jevgenij dla entuzjastów telematyki jest prosta: Zrób najlepiej, jak potrafisz! Podejmuj wyzwania i chłoń wiedzę – telematyka to plac zabaw, który czeka na Ciebie!

 

Powiedz nam więcej o sobie, swoim pochodzeniu oraz tym, co doprowadziło Cię do obecnego stanowiska.

Do tej pory odbyłem ekscytującą podróż, doświadczając innych kultur i eksplorując różne dziedziny. Dorastałem na Ukrainie i studiowałem tam psychologię praktyczną, ale w 2015 roku, postanowiłem coś zmienić i przeniosłem się do Wielkiej Brytanii – dla nowych przygód.

Jednak w 2016 roku poczułem silną potrzebę powrotu na Litwę, do mojej ojczyzny i rozpocząłem nowy rozdział w transporcie i logistyce. W tamtym czasie odkryłem swoją miłość do zarządzanie projektami IT. Byłem zafascynowany tym, jak krzyżują się technologia i logistyka. Podjąłem więc ryzyko i postanowiłem zmienić bieg wydarzeń, aby zostać kierownikiem projektów IT, poczuć prawdziwą pasję do pracy i ogromną satysfakcję.

Ostatnio otrzymałem ciekawą ofertę od zespołu Linqo. Widzę ogromny potencjał w dołączeniu do tej firmy, ponieważ stanowi ona doskonałą platformę do tworzenia wyjątkowych produktów. Cieszę się, że mogę wnieść swoje umiejętności i wiedzę, pomóc Linqo w odnoszeniu sukcesów oraz być częścią czegoś naprawdę niezwykłego.

 

Kiedy i dlaczego dołączyłeś do zespołu Linqo?

Związałem się z Linqo we właściwym czasie i miejscu. Możliwość dołączenia do zespołu pojawiła się, gdy dostrzegłem ogromny potencjał wzrostu i wpływów. Zafascynowała mnie wizja Linqo dotycząca tworzenia innowacyjnych produktów i wydawało mi to się idealnym, wzajemnym dopasowaniem. Teraz cieszę się, że jestem częścią zespołu.

 

 

Jak wyglądała Twoja podróż w Linqo?

Moja podróż z Linqo była fascynująca, pełna nieustannych odkryć i rozwoju. Każdy krok na tej drodze przynosił mi nowe doświadczenia, zapoznawał mnie z utalentowanymi kolegami i pozwalał rozwijać cenne umiejętności. Od zagłębiania się w ciekawe projekty, po współpracę z wszechstronnym zespołem, Linqo zapewnia mi dynamiczne środowisko, w którym mogę się ciągle uczyć oraz mieć swój wkład w osiągane wyniki.

 

Jak rozpoczynasz dzień?

Z wielkim, promiennym uśmiechem.

 

 

Co Cię motywuje do codziennego chodzenia do pracy?

Czy ludzie z rodzinami, dziećmi i kredytami hipotecznymi naprawdę potrzebują czegoś jeszcze jako dodatkowej motywacji?:) Ale każdy dzień to szansa, by dać z siebie wszystko – nauczyć się czegoś nowego, uwolnić umiejętności zawodowe oraz, nie zapominajmy, pokonywać wyzwania i świętować osiągnięcia zdobywane po drodze.

 

Jakie są najtrudniejsze oraz najbardziej dopingujące elementy Twojej pracy?

Najbardziej wymagającym elementem mojej pracy jest zyskanie pewności, że wszystko idzie zgodnie z planem. Ale wiesz co? Gdy tak się dzieje, to jest najbardziej pocieszające i satysfakcjonujące uczucie! Tak więc podróż może być trudna, jednak zwycięstwa po drodze sprawiają, że wszystko jest tego warte.

 

Powiedz nam więcej o swoich zainteresowaniach.

W przeszłości kochałem motocykle, ale po narodzinach mojego syna zdecydowałem się przyhamować ze względów bezpieczeństwa. Okazuje się, że motocykle są 22 razy bardziej ryzykowne (i niebezpieczne), niż standardowa jazda samochodem! Bezpieczeństwo przede wszystkim, prawda?

Obecnie moją pasją jest broń palna oraz strzelectwo sportowe, a dokładnie strzelectwo IDPA. To porywające hobby, które pozwala mi się skupić i zaangażować.

 

Jakie jest Twoje ulubione miejsce na Ziemi i dlaczego?

Bez dwóch zdań moim ulubionym miejscem na świecie jest dziki las. Spokój lasu pozwala mi uciec od chaosu codzienności i spędzić trochę czasu z samym sobą.

 

I ostatnie – czy możesz podzielić się jakąś radą dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w branży telematycznej?

Telematyka to rozległa dziedzina z wieloma stanowiskami do wyboru. Jakiejkolwiek roli pragniesz – oto moja rada: Zrób najlepiej jak potrafisz! Zgłębiaj temat, ucz się i daj z siebie wszystko.