close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Oto historia człowieka, który wnosi mnóstwo energii do niemieckiego oddziału Linqo! Poznajcie Dimitara, entuzjastę adrenaliny, który latem jeździ ukochanym motocyklem, a zimą wybiera się na narty.

 

W roku 2021 dołączył do Linqo, by rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe i prowadzić networking w całej Europie. Z historii Dimitara możecie dowiedzieć się więcej o jego przygodach, umiłowania życia i działaniach w branży telematyki. Jeśli szukasz motywacji, jest jej tutaj mnóstwo:

 

  • Opowiedz nam więcej o sobie, swoim pochodzeniu i o tym, co doprowadziło Cię do obecnego stanowiska.

Pochodzę z Sofii w Bułgarii, gdzie rozwinąłem swoją pasję do sportu i radość życia. Dbam o wysoki poziom adrenaliny, latem jeżdżąc na motocyklu i rowerze, a zimą – na nartach w górach. Przeniosłem się do Niemiec, aby nauczyć się języka, studiować i poznawać różne kultury. To była pełna przygód podróż, która nauczyła mnie wiele o mnie samym i otaczającym świecie.

 

  • Kiedy i dlaczego dołączyłeś do zespołu Linqo?

Dołączyłem do Linqo w 2021 roku z myślą o rozwijaniu swoich kompetencji sprzedażowych. Mam rozległą wiedzę na temat pojazdów oraz pasję do ich prowadzenia i testowania. Już na początku dostrzegłem potrzebę podniesienia swoich kwalifikacji w tej dziedzinie i odkrycia nowych możliwości, jakie Linqo miało dla mnie.

 

  • Jak wygląda Twoja podróż w Linqo?

Świetnie! Szansa dana mi przez Maxa, menedżera Linqo Deutschland, pozwoliła mi poznać wielu nowych i intrygujących ludzi, zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią. Podróżowanie z jednego miasta do drugiego, a nawet do różnych krajów, w których znajdują się nasi współpracownicy i klienci, jest zawsze przyjemnością i nową przygodą.

 

  • Jak rozpoczynasz swój dzień?

Budzę się wcześnie, rozciągam się, biorę zimny prysznic i sprawdzam pogodę, aby zobaczyć, czy mogę pojechać do pracy moim Ducati. Następnie udaję się do biura. Na miejscu wypijam pierwszą kawę, trochę wody i wkraczam do akcji.

 

  • Co motywuje Cię do codziennej pracy?

Możliwość nauczenia się czegoś nowego i poznawania nowych ludzi.

 

  • Opowiedz nam więcej o swoim hobby.

Moje hobby kręci się wokół dreszczyku adrenaliny. Latem uwielbiam przejażdżki motocyklowe. Kiedy nadchodzi zima, można mnie znaleźć na stokach narciarskich. Niemal przez całe życie ćwiczyłem sporty walki. W przeszłości uprawiałem też downhill i dirt jumping na rowerze, ale obecnie skłaniam się ku jeździe turystycznej.

 

  • Jakie jest Twoje ulubione miejsce na świecie? Dlaczego?

Gdziekolwiek, byle z rodziną i przyjaciółmi. Moje ulubione miejsce jest tam, gdzie są ludzie, których kocham.

 

  • I ostatnie pytanie – co mógłbyś doradzić tym osobom, które chcą rozpocząć karierę w branży telematycznej?

Nie zwlekajcie! Telematyka ma wiele do zaoferowania i nigdy nie wiadomo, dokąd może nas zaprowadzić.