close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

Korzyści z oprogramowania do zarządzania flotą LinqoTrack

list icon

Zwiększ wydajność operacyjną dzięki funkcji śledzenia w czasie rzeczywistym.

list icon

Optymalizacja zarządzania zadaniami i raportowania.

list icon

Skuteczne monitorowanie spalania i wydajności kierowcy.

list icon

Łatwiejsze zarządzanie flotą dzięki aplikacjom mobilnym.

list icon

Zapewnienie zgodności z przepisami i bezpieczeństwa kierowców.

list icon

Łatwa integracja z usługami innych firm.

Zdalne zarządzanie flotą

LinqoTrack, kompleksowy system zarządzania flotą, oferuje śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym i bezproblemowe w użytkowaniu narzędzia komunikacyjne. Narzędzie umożliwia efektywne wysyłanie tras i zadań do kierowców, generuje szczegółowe raporty i wysyła powiadomienia.

 

Platforma gromadzi dane z różnych źródeł, w tym te dotyczące kierowców, pojazdów i zadań, a także oferuje łączność API w celu szerszej integracji systemu. Zapewnia również szczegółowy wgląd w spalanie i parametry pracy kierowcy.

 

LinqoTrack to produkt zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Ma prosty interfejs oraz aplikacje mobilne dla systemów iOS i Android ułatwiające zarządzanie w podróży. Panel administracyjny usprawnia zarządzanie kontami użytkowników i umożliwia skoncentrowanie się zarówno na bieżących działaniach operacyjnych, jak i przyszłej optymalizacji.

 

Kluczowe funkcje to między innymi zdalne pobieranie danych z tachografów oraz zarządzanie czasem pracy i odpoczynku niezbędne do zachowania zgodności z przepisami i zadbania o bezpieczeństwo kierowcy. System umożliwia również generowanie niestandardowych raportów i planowanie tras.

 

Program do zarządzania flotą LinqoTrack jest regularnie aktualizowany w oparciu o opinie użytkowników, dlatego stale ewoluuje, utrzymując przewagę technologiczną i dostosowując się do zmieniających się potrzeb menedżerów flot.

Możliwość integracji z usługami podmiotów zewnętrznych

Możliwości integracji LinqoTrack wykraczają poza standardowe funkcje zarządzania flotą. Narzędzie oferuje kompleksową łączność API, co umożliwia płynną integrację z różnymi usługami innych firm. Integracje te zwiększają zakres funkcji w obszarach takich jak zgodność z tachografami, śledzenie lokalizacji pojazdów, wymiana pojazdów i ładunków oraz integracja systemów logistycznych. Zwiększają również wydajność procesów biznesowych, zakres automatyzacji, efektywność logistyki i dostępność usług związanych z widocznością.

Aby zapoznać się z szeroką gamą integracji, w tym rozwiązań dotyczących elektronicznego pobierania opłat autostradowych w Polsce i na Węgrzech, odwiedź stronę Integracje Linqo. API sprawia, że LinqoTrack może dostosować się do różnych potrzeb biznesowych, zapewniając wszechstronne i solidne rozwiązanie do zarządzania flotą.

Dostępność na wszystkich platformach

Program do zarządzania flotą LinqoTrack jest dostępny zarówno na PC, jak i jako aplikacja mobilna OnTrack Go, co zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzanie flotą na różnych platformach. OnTrack Go upraszcza interakcje między kierowcą a dyspozytorem, ponieważ obejmuje zadania, czaty w czasie rzeczywistym, udostępnianie wizualizacji w terenie i inne funkcje z poziomu jednej intuicyjnej platformy dostępnej bezpośrednio na urządzeniach mobilnych. Aplikacja oferuje przyjazną dla nawigację z podstawowymi komponentami, takimi jak Zadania, Aparat i Czat, umieszczonymi w dolnej części ekranu dla łatwiejszego korzystania.

Kluczowe funkcje OnTrack Go obejmują szybkie zarządzanie zadaniami, a także umożliwiają stałą komunikację między kierowcami i menedżerami transportu za pomocą alertów w aplikacji i szczegółowych informacji o zadaniach. Natychmiastowe udostępnianie zdjęć to kolejna godna uwagi funkcja umożliwiająca kierowcom szybką wymianę informacji w formie obrazu. Wydajny system czatu obsługuje płynną wymianę wiadomości i plików do 3 MB i jest przejrzystym i spójnym narzędziem komunikacji. Aplikacja OnTrack Go jest dostępna do pobrania w Google Play i App Store. Umożliwia płynne zarządzanie flotą w ruchu.

Historie sukcesu naszych klientów

Dowiedz się, jak firmy na całym świecie wykorzystują rozwiązania Linqo, aby przyspieszyć swój rozwój.

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Kontakt

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

  Nazwa firmy

  Imię

  E-mail

  Numer kontaktowy

  Wielkość floty:


  Typ floty:


  Twoja wiadomość  success

  Dziękuję!

  Skontaktujemy się z Tobą wkrótce