close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Linqo to świetna jakość za korzystną cenę

Dobra cena, sprawnie i bez zbędnych ceregieli“ (Thomas Kaden, prezes firmy Kaden – Reisen).

Kaden – Reisenhttp://www.kaden-reisen.de/index.html

Od czerwca 2018 r. korzystamy z systemu Linqo w trzech naszych autokarach. Przejazdy związane z realizacją różnych programów, zleceń i wycieczek szkolnych odbywają się po całej Europie, lecz głównie w Niemczech i Austrii. System GPS połączony z Google Maps umożliwia „uzyskanie informacji o flocie autokarów“ w całej Europie. Jest to zwłaszcza istotne podczas postojów i w nocy. „Gdzie znajduje się autokar z kierowcą, który śpi?“ System umożliwia szybki przegląd i gwarantuje bezpieczeństwo dzięki korzystaniu z aplikacji lub komputera. Ponadto jest przejrzysty i prosty w obsłudze.

Dzięki wyświetlaniu natężenia ruchu na drodze można odpowiednio wcześnie zmienić trasęco umożliwia choćby omijanie korków. Wyświetlanie aktualnych awarii umożliwia udzielenie szybkiego wsparcia kierowcom. „Zobacz, gdzie jestem i mi pomóż!“ To opcja pomocna w przypadku awarii autokaru lub poszukiwania najbliższego warsztatu. Plusem systemu Linqo jest to, że jest to„otwarty system, do którego każdy może mieć wgląd!“ Dzięki temu w razie potrzeby możliwa jest błyskawiczna zmiana zaplanowanej trasy.„W przypadku awarii mogę szybko zobaczyć, gdzie w pobliżu znajduje się inny autokar mogący mnie zastąpić.

Opcjonalnie można go używać do ewidencji czasu lub do wyświetlania zużycia paliwa , np. „gdy kierowca ma przerwę, a pojazd stoi z włączonym silnikiem.

Od samego początku mam wsparcie przy wdrażaniu, instalacji i praktycznej obsłudze. Po prezentacji online systemu Linqo przez Pana Dondersa wiedziałem: „Tak, to jest to czego chcę!“ W kwestii instalacji mogę tylko powiedzieć: „Wiedzą, co robią!“ Współpraca z Linqo jest prosta i szybka. Również podczas kontroli w warsztacie nie ma żadnych kłopotów związanych z systemem śledzenia GPS. Podsumowując Pan Kaden stwierdza: „System robi to, co do niego należy!

„Dobra cena, sprawnie i bez zbędnych ceregieli“ (Thomas Kaden, prezes firmy Kaden – Reisen).

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

  Nazwa firmy

  Imię

  E-mail

  Numer kontaktowy

  Wielkość floty:

  Typ floty:

  Twoja wiadomość

  success

  Dziękuję!

  Skontaktujemy się z Tobą wkrótce