close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Firma UNLIMITED Compact dostarcza dziennie nawet 12 000 przesyłek i zarządza flotą ponad 3200 elektrycznych hulajnóg – nietrudno tu stracić orientację. Nasi klienci z powodzeniem stosują Linqo do dokumentowania tras – mówi dyrektor operacyjny Burak Pinarbasi. Zna też wiele innych zalet systemu Linqo.

  

 

Lokalizacja i dokumentowanie trasy przy obsłudze na ostatnim odcinku

 

Firma UNLIMITED Compact działa na rynku od pięciu lat. Zatrudnia około 140 pracowników i obsługuje 75 pojazdów w 7 lokalizacjach w Nadrenii Północnej-Westfalii Szeroka gama oferowanych usług obejmuje obsługę na ostatnim odcinku, logistykę ekspresową i usługi mikromobilności dla VOI. UNLIMITED odpowiada za obszar w okolicach Kolonii i Bonn. Pracownicy sprawdzają stan hulajnóg elektrycznych VOI i serwisują je na miejscu, odbierają uszkodzone pojazdy i wymieniają rozładowane akumulatory na pełne, uprzednio naładowane w zabezpieczonym przeciwpożarowo magazynie.

 

Każdego dnia pracownicy firmy wykonują około 60 przejazdów. Do tego celu UNLIMITED wykorzystuje zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Niektóre z nich są na stałe wyposażone w urządzenia Linqo, a inne w wersje mobilne, które można z łatwością połączyć z pojazdem, wykorzystując złącze OBD. Takie rozwiązanie umożliwia także szybkie zintegrowanie z systemem samochodów wynajmowanych. Obsługując ostatni odcinek dostawy dla firm kurierskich, takich jak Hermes, Amazon i innych, Burak Pinarbasi korzysta z aplikacji Linqo w celu udokumentowania pokonanej trasy: „W aplikacji Linqo jest wszystko, czego potrzebuję. Mam dane o każdym kilometrze pokonanym przez każdy pojazd, a nawet informacje o tym, kiedy silniki zostały uruchomione i wyłączone. To świetne”.

Funkcje specjalne – dodatkowe korzyści płynące z korzystania z Linqo

 

Burak Pinarbasi zauważa także inne korzyści monitorowania pojazdów z użyciem GPS, na przykład w przypadku prób oszustw z wykorzystaniem kart paliwowych. System Linqo wysyła zapis położenia pojazdu za każdym razem, gdy dochodzi do użycia karty paliwowej. Dzięki temu można z łatwością sprawdzić, czy odpowiedni pojazd rzeczywiście znajduje się na stacji benzynowej. Urządzenia Linqo ustalają położenie pojazdu z wysoką precyzją i niezawodnością. „Doceniam także aspekt związany z poprawą bezpieczeństwa, na przykład w razie wypadku lub nagłego kryzysu zdrowotnego u kierowcy” – wyjaśnia Pinarbasi. Kolejną zaletą jest funkcja zdalnego immobilizera dostępna w aplikacji Linqo. Można z niej skorzystać do unieruchomienia na weekend pojazdów, które nie są wtedy wykorzystywane do realizowania dostaw.

 

 

Usługa, która przekonuje od pierwszego skorzystania

 

Burak Pinarbasi odkrył Linqo podczas wyszukiwania w internecie. Wcześniej korzystał z usług dwóch różnych dostawców usług monitorowania, ale był bardzo rozczarowany rezultatami. Urządzenia słabo się sprawdzały, a raporty z pozycjonowania GPS często były niekompletne. Jeden z dostawców usług nawet okazał się oszustem.

 

„W przypadku Linqo już od pierwszego kontaktu wszystko przebiegało sprawnie i w dobrej atmosferze. Usługa spełnia oczekiwania, a choć Linqo nie jest najtańszym rozwiązaniem, cenę uważam za rozsądną. Dostępne możliwości są większe niż u konkurentów” – mówi Pinarbasi. Przedsiębiorca od czasu rozpoczęcia korzystania z usługi polecił ją już wielu osobom.

„W przypadku Linqo już od pierwszego kontaktu wszystko przebiegało sprawnie i w dobrej atmosferze. Usługa spełnia oczekiwania, a choć Linqo nie jest najtańszym rozwiązaniem, cenę uważam za rozsądną. Dostępne możliwości są większe niż u konkurentów.”

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

  Nazwa firmy

  Imię

  E-mail

  Numer kontaktowy

  Wielkość floty:

  Typ floty:

  Twoja wiadomość

  success

  Dziękuję!

  Skontaktujemy się z Tobą wkrótce