close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Auto Mertens

list icon

Firma:

Auto Mertens

list icon

Przemysł:

leasing, wynajem, naprawa i sprzedaż samochodów

list icon

Lokalizacja:

Gemert-Bakel, Holandia

list icon

Z Linqo od:

2019

list icon

Stosowane rozwiązania Linqo:

śledzenie GPS 124 pojazdów

Historia Auto Mertens

Auto Mertens to firma założona w garażu Theo Mertensa, który wcześniej pracował dla Volkswagena w Eindhoven. Korzystając z w pełni wyposażonego domowego warsztatu, Marchel, syn Theo, i stażysta Jeroen rozpoczęli przygodę z oferowaniem usług motoryzacyjnych na własną rękę. Wspólne wartości i strategiczne myślenie doprowadziły do szybkiego rozwoju firmy, inwestycji i powstania koncepcji usług inteligentnych. Obecnie Auto Mertens ma siedzibę w Holandii i jest kluczowym graczem w branży motoryzacyjnej, jeśli chodzi o leasing, wynajem, naprawę i sprzedaż pojazdów.

 

Unikanie pułapek

Firma Auto Mertens stanęła przed poważnym wyzwaniem związanym z minimalizacją przestojów i zarządzaniem zróżnicowaną flotą pojazdów. Ich klienci, zwłaszcza działający w sektorze opieki zdrowotnej i branży budowlanej, wymagali szybkich napraw i zwrotu pojazdów, aby utrzymać wysoką wydajność operacyjną i doskonałą reputację. W tej branży niezbędna jest dobra komunikacja i szybkie, przemyślane rozwiązania. Auto Mertens koncentruje się na samochodach osobowych, ale coraz bardziej specjalizuje się w autobusach i podwoziach do zabudowy. Najpopularniejsze części nadwozi są przechowywane w magazynie firmy, aby zapewnić szybkie likwidowanie szkód.

Zespół dokłada wszelkich starań, aby autobus był gotowy do jazdy o 8. rano następnego dnia, lśniący i bez uszkodzeń. Mają nawet gotowe panele boczne samochodów ciężarowych z firmowymi nadrukami klientów, dzięki czemu przestoje są tak krótkie, jak to tylko możliwe.

Linqo na ratunek

W 2019 roku firma Auto Mertens usprawniła swoją działalność operacyjną dzięki zaawansowanemu systemowi śledzenia pojazdów GPS Linqo. To przełomowe posunięcie wzbogaciło gamę dostępnych narzędzi o precyzyjne śledzenie lokalizacji, szczegółowe zapisy przejazdów i monitorowanie stylu jazdy kierowców w czasie rzeczywistym. Funkcje te pozwoliły firmie Auto Mertens usprawnić działalność operacyjną, a dzięki temu awarie i nagłe wypadki stały się tylko drobnymi punktami na ich radarze.

 

Wysokooktanowe wyniki

Od czasu wdrożenia rozwiązań śledzenia GPS Linqo firma Auto Mertens wrzuciła wyższy bieg:

 • Efektywność operacyjna. Śledzenie w czasie rzeczywistym skraca czas reakcji i zapewnia jeszcze krótsze przestoje pojazdów.
 • Satysfakcja klientów. Szybkie rozwiązywanie problemów i natychmiastowa wymiana pojazdów zachwyciły klientów, zwłaszcza tych działających w sektorze opieki zdrowotnej i branży budowlanej.
 • Zarządzanie flotą. Kompleksowe rejestry przejazdów i informacje o kierowcach pozwalają na precyzyjne planowanie dzienne, tygodniowe i miesięczne.

 

Opinia firmy Auto Mertens

„To, co najbardziej doceniamy w Linqo, to funkcje śledzenia i rejestrowania przejazdów, które pozwalają nam dokładnie i skutecznie planować codzienne, tygodniowe i miesięczne działania zgodnie z potrzebami naszych klientów. Funkcje śledzenia i rejestrowania przejazdów Linqo zmieniły zasady gry, pozwalając nam szybko reagować na wszelkie awarie”.

To partnerstwo pozwoliło im stawić czoła wyzwaniom i doprowadziło do trwałego rozwoju i sukcesu firmy. Auto Mertens doskonale prosperuje dzięki Linqo. Firma realizuje usługi najwyższej jakości i utrzymuje potężną, ogólnokrajową bazę klientów.

"Funkcje śledzenia i rejestrowania przejazdów Linqo zmieniły zasady gry, pozwalając nam szybko reagować na wszelkie awarie."

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

  Nazwa firmy

  Imię

  E-mail

  Numer kontaktowy

  Wielkość floty:


  Typ floty:


  Twoja wiadomość  success

  Dziękuję!

  Skontaktujemy się z Tobą wkrótce