close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Linqo: Prosto, szybko i za korzystną cenę!

System Linqo jest zawsze przystępny i szybki w obsłudze dzięki możliwości korzystania z niego na różnych urządzeniach“ (Manfred Baer, prezes firmy HMZ Transporte und Kurier GmbH).

Spółka HMZ Transporte und Kurier GmbH jest przedsiębiorstwem usługowo-logistycznym z Dolnej Saksonii działającym w obszarze przemysłowym Groß Ippener. Do kluczowych zadań firmy należy magazynowanie, rozmaite usługi logistyczne, transport oraz „dostarczanie części do samochodów i maszyn rolniczych.“ Obszar działań firmy HMZ Transporte und Kurier GmbH nie ogranicza się wyłącznie do zadań typu „w 24 godziny w każdym miejscu w Niemczechlecz posiada punkty również w Holandii i Belgii. Firma oferuje transport i następujące usługi: http://www.hmz-transporte.de/dienstleistungen.html

Pan Baer w rozmowie telefonicznej o Linqo:

Jesteśmy klientami Linqo od początku kwietnia 2019 r. „Łącznie 105 naszych pojazdów (samochody ciężarowe i transportery) jest wyposażonych w system lokalizacji GPS i zdalny odczyt tachografu.“ Prócz dostarczania części samochodowych do dużych sprzedawców aut, siedem transportowców i ciężarówka firmy HMZ Transport und Kurier GmbH kursuje codziennie na lotniskach Kolonia/ Bonn. Pan Baer najczęściej używa takich funkcji jak: „Sprawdzanie lokalizacji, prędkości i zadań.“ Możliwość korzystania z systemu poprzez różne urządzenia (komputer, aplikacja mobilna) zapewnia do niego dostęp w każdym czasie. Pan Baer korzysta z systemu „za dnia w biurze, siedząc przed PC, a w nocy, używając komórki lub tabletu.

System Linqo jest niezwykle korzystny z wielu względów. Za największe zalety pan Baer uważa: „Świetny stosunek jakości do ceny, prosta obsługa i precyzja.“ Do kolejnych plusów należy możliwość odczytywania danych z pamięci masowej tachografu i danych z karty kierowcy w czasie rzeczywistym. „Synchronizacja danych w przeciągu sekund“ oraz „przydzielanie dostępu gościom. Możliwość ustawiania praw dostępu do systemu z podziałem na administratora i gościa jest bardzo pozytywnie odbierane przez klientów. Przykładowo, nasz sprzedawca części samochodowych może sam mieć wgląd w dostawę. „Gdzie jest kierowca/ pojazd? Kiedy zostaną dostarczone części?“ To umożliwia oszczędność czasu i stresu dla kierowców, dysponentów i szefostwa. „Żadnych zbędnych telefonów między klientem, dyspozycją oraz kierowcami i na odwrót.“ Gdy tylko kierowca włączy samochód, rozpoczyna się pobieranie danych, który jest automatycznie kontynuowane także po przerwie – i to bez komunikatu błędu. „Dane nie przestają się zgrywać, np. podczas tankowania.

“Do odczytu danych z urządzenia pamięci masowej wystarczy zwyczajna karta firmowa – i to bez utraty prędkości nawet przy dużej liczbie pojazdów!” Przedtem firma HMZ korzystała z innego systemu lokalizacji GPS w swoich pojazdach. Podczas przestawiania się na inny system wnikliwie przeprowadzono kompleksowe porównania. „Sprawdziliśmy wszystkich oferentów, przeprowadzając z nimi fazy testowe“ Na tle konkurencji „Linqo było jedyną firmą instalującą większą ilość urządzeń w celach testowych“ , a ja mogłem „wszystko wypróbować.

Podczas wdrażania systemu mogliśmy zgłaszać „specjalne życzenia“, a Pan Donders spędził trzy miesiące na doradzaniu nam. Także dziś w przypadku problemów technicznych „możemy liczyć na wsparcie z Berlina.“ Działania są podejmowane od razu i w ciągu „minut“, problem znika – „tak to działa!

Linqo wyprzedza konkurencję również pod względem ochrony danych. Karta firmowa pozostaje u klienta. A to oznacza, że „Dane zostają w HMZ na komputerze, a nie u dostawcy systemu.“ Zazwyczaj jest na odwrót. Po wyjęciu karty firmy niemożliwe jest dalsze zapisywanie danych – nikt nie może tego zrobić!

Podsumowując pan Baer stwierdza o Linqo: „Proste w obsłudze, szybko i za korzystną cenę!

„System Linqo jest zawsze przystępny i szybki w obsłudze dzięki możliwości korzystania z niego na różnych urządzeniach“ (Manfred Baer, prezes firmy HMZ Transporte und Kurier GmbH).

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

  Nazwa firmy

  Imię

  E-mail

  Numer kontaktowy

  Wielkość floty:


  Typ floty:


  Twoja wiadomość  success

  Dziękuję!

  Skontaktujemy się z Tobą wkrótce