close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

Co zapewnia monitorowanie ciężarówek?

list icon

Zwiększ wydajność operacyjną i skróć czas reakcji.

list icon

Zwiększenie sprawności wyznaczania tras i zarządzanie kosztami w logistyce.

list icon

Przejęcie kontroli nad wydatkami floty na paliwo.

list icon

Pełny wgląd w sytuację i zgodność z przepisami.

list icon

Zmniejszenie kosztów paliwa i zużycia pojazdów poprzez edukację kierowców.

Monitoring samochodów ciężarowych w czasie rzeczywistym

Zwiększ wydajność operacyjną i skróć czas reakcji.

Monitorowanie pojazdów ciężarowych w czasie rzeczywistym umożliwia natychmiastowe informowanie o lokalizacji i statusie pojazdów. Funkcja ta obejmuje dokładne adresy, współrzędne geograficzne, widoki ulic oraz bieżące informacje o ruchu drogowym. Dzięki dostępowi do tych informacji menedżerowie floty mogą podejmować świadome decyzje na czas, szybko reagować na wszelkie zmiany lub problemy oraz optymalizować ogólną działalność operacyjną floty. System gromadzi i analizuje również dane historyczne, na podstawie których generuje kompleksowe raporty dotyczące przejazdów i aktywności pojazdów. Monitorowanie pojazdów ciężarowych w czasie rzeczywistym jest nieocenionym narzędziem nowoczesnej logistyki. A sposób śledzenia można modyfikować z uwzględnieniem 90 parametrów, takich jak prędkość jazdy czy poziom paliwa w zbiorniku i jego temperatura.

Planowanie trasy

Zwiększenie sprawności wyznaczania tras i zarządzanie kosztami w logistyce.

Usprawnij swoje operacje logistyczne dzięki naszej funkcji planowania tras, w tym uwzględniania płatnych dróg. Korzystaj z efektywnych kosztowo tras korzystając z obliczeń opłat drogowych dla każdego pojazdu generowanych przez system. Zastosuj uproszczoną procedurę wyboru trasy. Pożegnaj się z komplikacjami i usprawnij przepływ pracy logistycznej dzięki zintegrowanej platformie Linqo. Doświadcz zalet płynniejszych działań operacyjnych, niższych kosztów i zwiększonej wydajności w codziennym zarządzaniu logistyką.

Śledzenie zużycia paliwa

Przejęcie kontroli nad wydatkami floty na paliwo.

Monitoruj zużycie paliwa w czasie rzeczywistym, uzyskując wgląd w trendy i prawidłowości. Uzyskaj dostęp do szczegółowych raportów, które pomogą poznać szczegółowe informacje na temat efektywności paliwowej Twojej floty. Optymalizując zużycie paliwa, można znacznie obniżyć koszty operacyjne, a także ograniczyć wpływ floty na środowisko. Innowacyjna platforma Linqo upraszcza zarządzanie paliwem, pomagając w podejmowaniu świadomych decyzji, które pomagają poprawić wyniki finansowe, ale także korzystnie działają na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Zdalny odczyt danych z tachografu

Pełny wgląd w sytuację i zgodność z przepisami.

Zrewolucjonizuj zarządzanie flotą i zachowanie zgodności z przepisami dzięki funkcji automatycznego odczytu danych z tachografu. Bezproblemowy proces zdalnego wyodrębniania i analizowania danych z tachografu gwarantuje, że zawsze będziesz na bieżąco z wymogami prawnymi. Narzędzie to zapewnia krytyczny wgląd w godziny jazdy, okresy odpoczynku i przepisy dotyczące ograniczenia prędkości. Umożliwia proaktywne zarządzanie harmonogramami kierowców i zadbanie o przestrzeganie norm w zakresie bezpieczeństwa transportu. Zautomatyzuj gromadzenie danych, zmniejsz wysiłek i liczbę błędów popełnianych ręcznie, a także zapewnij wydajne i zgodne z przepisami działanie floty.

Śledzenie stylu jazdy kierowcy

Zmniejszenie kosztów paliwa i zużycia pojazdów poprzez edukację kierowców.

Rozwiązanie Eco-Drive firmy Linqo realizuje kompleksowe podejście do monitorowania zachowań kierowców. To kluczowy sposób na zmniejszenie spalania, poprawę bezpieczeństwa floty i optymalizację kosztów. System pozwala na tworzenie rankingu kierowców i porównywanie ich pracy w oparciu o wyniki, tym samym wskazuje obszary wymagające poprawy. Edukacja kierowców skutecznie obniża koszty wynikające ze spalania i minimalizuje zużycie podzespołów pojazdu, jednocześnie przyczyniając się do mniejszego wpływu na środowisko. Dodatkowo rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo poprzez kontrolowanie zachowań takich jak gwałtowne hamowanie i nadmierna prędkość, minimalizując w ten sposób ryzyko biznesowe i wypadki. To uniwersalne rozwiązanie jest kompatybilne ze wszystkimi markami pojazdów i umożliwia skuteczne, obiektywne porównywanie wydajności różnych flot pojazdów.

Ochrona przed kradzieżą

Zmniejsz ryzyko finansowe i zapobiegaj kradzieżom.

Linqo oferuje solidne rozwiązanie w zakresie zapobiegania kradzieży paliwa i ładunku, zapewniając odpowiedzialność stron. Narzędzie identyfikuje niepokojące trendy w zakresie spalania, pozwala zachować pełną kontrolę nad spalaniem i widoczność transakcji zakupu paliwa. System monitoruje poziom paliwa, wykorzystując dane z komputera pokładowego lub czujników poziomu paliwa, co umożliwia porównywanie wyników poszczególnych kierowców i pojazdów na podstawie danych o spalaniu. Dostępna jest również funkcja automatycznego wykrywania podejrzanych danych dotyczących tankowania poprzez analizę zamówień paliwa i wysyłanie alertów o nietypowych zdarzeniach. Szczegółowe raporty dotyczące paliwa i powiadomienia w czasie rzeczywistym informują kierowników floty, pomagając w szybkiej identyfikacji potencjalnych kradzieży, a tym samym zwiększają ogólne bezpieczeństwo działania floty.

Historie sukcesu naszych klientów

Dowiedz się, jak firmy na całym świecie wykorzystują rozwiązania Linqo, aby przyspieszyć swój rozwój.

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Kontakt

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

  Nazwa firmy

  Imię

  E-mail

  Numer kontaktowy

  Wielkość floty:


  Typ floty:


  Twoja wiadomość  success

  Dziękuję!

  Skontaktujemy się z Tobą wkrótce