close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Przedsiębiorstwo D&M Kfz-Meisterbetrieb GmbH zajmujące się zarządzaniem flot zewnętrznych, poza prowadzeniem podstawowej działalności serwisowej, zajmuje się obsługą flot dla firm transportowych, kurierskich oraz wypożyczalni samochodów. Serkan Kabak korzysta z nowoczesnego monitoringu GPS dzięki Linqo.

 

Przyjaźni, szybcy i kompetentni

Centralnym elementem D&M jest kompetentny zespół warsztatowy stanowiący kluczowy element przedsiębiorstwa transportowego. W ramach kompleksowej obsługi serwisowej pojazdów Klienci D&M mogą liczyć na przyjazne i fachowe doradztwo. Realizacja przebiega w przyjazny i szybki sposób, a precyzyjnie udzielane odpowiedzi oszczędzają czas klientów i zwiększają skuteczność. Dyrektor zarządzający Serkan Kabak wyjaśnia, że „To doskonale współgra ze współpracą z Linqo, ponieważ łączy nas spójne rozumienie jakości usług i wieloletnie doświadczenie. Linqo to rozwiązanie polecone mi przez brata. Od jakiegoś czasu z powodzeniem korzysta z systemu Linqo w swojej firmie”.

 

Profesjonalna obsługa pojazdów dla operatorów flot

Serkan Kabak poznał rozwiązania monitoringu GPS dzięki drugiej gałęzi swojej działalności biznesowej – obsłudze floty dla przedsiębiorstw transportowych, kurierskich i innych operatorów flot. D&M oferuje kompleksową obsługę floty obejmującą planowanie konserwacji i kontrolę pojazdów, i wykorzystuje w tym celu system Linqo. Do gromadzenia różnego rodzaju danych Serkan Kabak wykorzystuje w sumie 112 urządzeń. Najważniejsza jest oczywiście lokalizacja, na przykład w sytuacji, gdy dokładna lokalizacja pojazdu podczas zmiany kierowcy nie jest jasna. „Taka sytuacja regularnie ma miejsce, gdy kierowca zachoruje i w krótkim czasie inna osoba musi przejąć obowiązki. Pojazdy zwykle znajdują się tam, gdzie były poprzedniego wieczoru, pod drzwiami domu pracownika”, mówi Kabak. Przede wszystkim wszyscy pracownicy muszą udokumentować pokonywany przebieg i podróże prywatne kierowców poza godzinami pracy. Nasi klienci otrzymują oceny w tym zakresie za każdy tydzień. Z Linqo można przygotować je bardzo łatwo”.

 

Planowanie czynności konserwacyjnych i kontrola pojazdu przez aplikację

Z pomocą rozwiązań Linqo Serkan Kabak monitoruje pojazdy wchodzące w skład zarządzanej floty i korzystają z dostępnych danych do planowania czynności konserwacyjnych i kontroli pojazdów. Można robić to na komputerze biurowym albo w aplikacji. Obecnie koncentrujemy się na zoptymalizowaniu zużycia paliwa, a co za tym idzie – kosztów.

„Linqo pomaga mi w uzyskaniu zestawionych informacji na temat floty, planowaniu czynności konserwacyjnych oraz łatwym i sprawnym przygotowywaniu dokumentacji dla klientów. Rozwiązania są dobrze dopasowane i sprawnie działają”

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

  Nazwa firmy

  Imię

  E-mail

  Numer kontaktowy

  Wielkość floty:


  Typ floty:


  Twoja wiadomość  success

  Dziękuję!

  Skontaktujemy się z Tobą wkrótce