close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Wszystko. Jest to odpowiedź na pytanie, co możemy śledzić. Jeśli to coś ma zasilanie, to my to namierzymy.

I nie, nie śledzimy ludzi, nie planujemy także produkcji urządzenia GPS do śledzenia żony czy dziewczyny, chociaż otrzymalismy już kilka zapytań o to.

Przez lata stworzyliśmy wiele rozwiązań monitorujących pozycję oraz wiele ich typów – auta, ciężarówki, naczepy, pociągi, auta dostawcze, maszyny budowlane oraz maszyny rolnicze, Segway’e itd. Mielismy także mozliwość uczestniczenia w projektach specjalnych i bardziej egzotycznych związanych z łodziami czy samolotami.

Zmodyfikowaliśmy nasz system monitoring LinqoTrack i zamontowalismy nasze urządzenie na łodzi motorowej. A rezultatem tego jest mozliwość przesyłania następujących danych – lokalizacja, trajektoria ruchu, prędkość w km/h, prędkość w węzłach oraz odległość w milach morskich.

Z sukcesem dostowalismy urządzenie GPS z auta na łódź, więc zdecydowalismy, że czas na następny poziom. W związku z czym znaleźliśmy samolot, aby spróbować czy nasze urządzenie FM-Por 4 będzie działał. Po małym dostosowaniu urządzenia i naszego systemu moglismy zobaczyć lokalizację, wysokość, prędkość i ścieżkę lotu samolotu.

Co to wszystko o nas mówi? Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, mamy potrzebną wiedzę i zawsze jesteśmy gotowi do rozwiązań niekonwencjonalnych. Kto wie? Może pewnego dnia zamontujemy nasze urządzenie GPS na dronie lub w łodzi podwodnej, albo w … statku kosmicznym.