close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Wrocławska firma GOLDLIFT specjalizuje się w wynajmie podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych, a także wspiera użytkowników w zakresie serwisu podestów. Posiadając własne specjalistyczne zaplecze transportowe może dostarczać potrzebny sprzęt na każdy wskazany adres w Polsce. Ze względu na zróżnicowane potrzeby firmy, od dwóch lat wykorzystuje rozwiązania LINQO do zarządzania transportem i udostępnianymi sprzętami.

Elektroniczne rozliczanie opłat drogowych za pośrednictwem e-Toll

Dziewięć lat temu, gdy Goldlift sp. z o.o. rozpoczynała swoją działalność, jej zakres ograniczał się do lokalnych działań w obrębie województwa dolnośląskiego i okolic. Jednak, gdy po 4 latach sukcesywnego rozwoju firma zainwestowała znaczne środki w najlepszej jakości, nowoczesny park maszyn renomowanych producentów, firmy zainteresowane skorzystaniem z ich możliwości znaleźli się w znacznie odleglejszych częściach kraju. Pojawiła się konieczność rozbudowania własnego zaplecza transportowego, a z nim i nowe potrzeby.

„Wraz z wprowadzaniem systemu e-Toll postanowiliśmy, przy okazji dostosowania do nowej rzeczywistości, usprawnić zarządzanie i prowadzenie rozliczeń naszej floty. Ideą było wdrożenie cyfrowych rozliczeń, raportów i analiz, które pozwolą przy okazji zaoszczędzić czas jak i środki pieniężne dzięki generowaniu mniejszych kosztów użytkowania maszyn budowlanych.”

„Na początku naszym priorytetem było uzyskanie rzetelnych informacji o lokalizacjach maszyn i pojazdów, oraz rozliczanie opłat drogowych. Do korzystania z narzędzi oferowanych przez LINQO przekonał nas intuicyjny i czytelny panel użytkownika. Opanowanie obsługi systemu nie było wielkim wyzwaniem. A wraz z poznawaniem kolejnych możliwości, odkrywaliśmy nowe korzyści jakie przyniosło nam wdrożenie rozwiązania do zarządzania flotą, szczególnie w przypadku maszyn.” – wspomina Zarząd firmy.

Informacja o motogodzinach jednym z kluczowych parametrów

Wykorzystanie monitoringu GPS, pozwala sprawnie i szybko zweryfikować, czy wynajęty sprzęt znajduje się w ustalonym miejscu, a alerty pozwalają na szybką reakcję w nieprzewidzianych sytuacjach. Możliwość odczytu, raportowania i rozliczania zdalnie pracy maszyn stanowi w tej chwili bardzo istotne ułatwienie i przekłada się na konkretne oszczędności. Umocniła się także przewaga konkurencyjna przedsiębiorstwa. Sami klienci bardzo często zgłaszają się z zapytaniem o informacje z systemu lub liczbę przepracowanych motogodzin w danym okresie. Nie tylko przy rozliczaniu współpracy, ale także na potrzeby sprawdzenia, czy pozostawiane przez nich sprzęty nie są wykorzystywane w nieautoryzowany sposób. Obie strony bardzo sobie chwalą możliwość zdalnej kontroli z dowolnego miejsca.

Narzędzie, które nadąża za rozwojem firmy

Goldlift wciąż się rozwija, zatem narzędzia wspierające realizację codziennych zadań w firmie, muszą być skalowalne i na tyle elastyczne, aby dostosowywać się do zmian rynkowych. Początkowo do systemu było podłączone kilkanaście maszyn, obecnie monitorowanych jest 35 i liczba ta systematycznie wzrasta. Zarząd firmy dodaje, że koszt nakładów finansowych także ma znaczenie. Jeśli przy zachowaniu dobrej jakości i wysokiego poziomu funkcjonalności, są na przyjaznym poziomie, to nie stanowią zbyt dużego obciążenia, gdy flota się powiększa. Wszystkim, którzy w tej chwili podejmują decyzję,  może poradzić:

„ Warto dokładnie przeanalizować swoje obecne potrzeby oraz plany na przyszłość. Podczas późniejszego użytkowania, to właśnie dostosowanie do specyfiki biznesu, wszechstronność, mobilności i łatwość obsługi systemu sprawiają, że oceniamy nasz wybór za właściwy.”

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

  Nazwa firmy

  Imię

  E-mail

  Numer kontaktowy

  Wielkość floty:

  Typ floty:

  Twoja wiadomość

  success

  Dziękuję!

  Skontaktujemy się z Tobą wkrótce