close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Strategiczne innowacje logistyczne w sercu Berlina i w regionie

ADL Logistic GmbH to firma, która nieustannie dąży do zwiększania efektywności i niezawodności w branży logistycznej i stanowi wzór doskonałości w zakresie przepływu towarów w Berlinie i Brandenburgii od 2008 roku. Dzięki nowoczesnej flocie oraz nowemu rozbudowanemu centrum dostaw i magazynowania w samym sercu Berlina, ADL realizuje zadania logistyczne na najwyższym poziomie. Firma działa zgodnie z naczelną zasadą: dostarczanie najlepszych towarów, w nienagannym stanie, dokładnie we wskazane miejsce, na czas, za każdym razem.

 

Zaawansowany technologicznie magazyn ADL w Tempelhof-Schöneberg

Strategicznie zlokalizowany w berlińskiej dzielnicy Tempelhof-Schöneberg magazyn ADL o imponującej powierzchni 11 000 m² dysponuje rozwiązaniami magazynowymi najwyższej klasy dla zróżnicowanej klienteli. Obiekt ten jest ekspresją wiedzy i doświadczenia firmy. Umożliwia opracowywanie elastycznych, wydajnych rozwiązań, które są stale synchronizowane ze zmieniającymi się uwarunkowaniami rynkowymi Berlina i Brandenburgii, a to czyni go czymś więcej niż tylko sposobem przechowywania towarów.

 

Logistyka zorientowana na klienta jako podstawa działalności ADL

Stawianie klienta na pierwszym miejscu jest centralnym elementem modelu biznesowego ADL. Starannie dobrany zakres oferowanych usług logistycznych, który obejmuje precyzyjne magazynowanie i kompleksową kontrolę jakości, został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb klientów przedsiębiorstwa. Zaangażowanie ADL w optymalizację procesów operacyjnych pozwala firmie świadczyć elastyczne usługi wysokiej jakości w opłacalny sposób. Personel logistyczny ADL osiągnął mistrzostwo w rozwiązywaniu złożonych problemów w nowatorski sposób, co przyczynia się do rozwoju firmy i wysokiego poziomu satysfakcji klientów.

Przegląd rozwiązań ADL Logistic GmbH:

Portfolio usług ADL jest kompleksowe i zorientowane na oczekiwania klientów:

 • Zindywidualizowany transport i regularne usługi frachtowe.
 • Specjalne wyjazdy szybkiego reagowania i transport kurierski.
 • Magazynowanie operacyjne 24/7 i kompletacja w ADL Freight Center.
 • Wydajne, usprawnione metody załadunku i rozładunku.
 • Wyjątkowe zaangażowanie w zapewnianie jakości i równowagę środowiskową.

 

Efekt Linqo podnosi skuteczność działań operacyjnych ADL

„Gdy rozpoczęliśmy współpracę z Linqo, urządzenia GPS zostały szybko dostarczone, a nasi technicy mogli rozpocząć ich instalację w pojazdach już po krótkiej sesji szkoleniowej. Instalacja przebiegła sprawnie i została przeprowadzona poza halą serwisową przy niewielkim nakładzie pracy. Po kilku tygodniach wyposażyliśmy flotę w nowe urządzenia i zintegrowaliśmy telematykę z dotychczasowymi procedurami operacyjnymi”. – mówią pracownicy ADL.

 

Przed nawiązaniem współpracy z Linqo potrzeba monitorowania pojazdów flotowych i spełnienia wymogów prawnych dotyczących pobierania danych z tachografów cyfrowych były głównymi ograniczeniami dalszego rozwoju ADL. Punktem zwrotnym okazało się wdrożenie najnowocześniejszej technologii monitorowania GPS Linqo. Urządzenia poprawiły efektywność zarządzania flotą i płynnie zintegrowały się z infrastrukturą oprogramowania i systemami logistycznymi ADL. Przeszkoleni technicy ADL zainstalowali je po krótkim procesie wdrażania.

 

Wybór Linqo: intuicyjna decyzja podyktowana dążeniem do innowacyjności

Na decyzję ADL o wyborze rozwiązań Linqo, po porównaniu z ofertami konkurencji, wpłynęła przyjazna dla użytkownika natura platformy LinqoTrack i kompatybilność z dotąd wykorzystywanym oprogramowaniem(na przykład: TimoCom, EVA). Najbardziej doceniana cecha tych rozwiązań? Możliwość śledzenia pojazdów na smartfonach i bezpośredniej komunikacji z kierowcami za pośrednictwem aplikacji to dowód przyszłościowego nastawienia Linqo.

„Możliwość śledzenia pojazdów na smartfonie i bezpośredniego kontaktu z kierowcą w aplikacji bez konieczności korzystania z innych programów bardzo nam pomaga. Mamy nadzieję, że ten obszar rozwiązań Linqo będzie dalej rozwijany”. – mówią przedstawiciele ADL.

Wymierne efekty owocnej współpracy

Pracownicy mogą teraz skoncentrować się na analizie danych i usprawnianiu procesów dzięki automatyzacji odczytu i zapisu danych, co gwarantuje również zgodność z terminami narzuconymi przez prawo. Pracując razem, byliśmy w stanie obniżyć koszty, zwiększyć produkcję i zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Połączenie najnowocześniejszej technologii i rozległej wiedzy to źródło rzeczywistej przewagi w Berlinie i poza nim. Partnerstwo ADL Logistic i Linqo jest czymś więcej niż tylko sumą talentów – to dowód na skuteczność technologii w zwiększaniu efektywności i przekraczaniu oczekiwań klientów.

Chcesz podzielić się swoją historią sukcesu? A może już czas podjąć nowe wyzwania we współpracy z Linqo? Skontaktuj się z nami już dziś.

 

 

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

  Nazwa firmy

  Imię

  E-mail

  Numer kontaktowy

  Wielkość floty:


  Typ floty:


  Twoja wiadomość  success

  Dziękuję!

  Skontaktujemy się z Tobą wkrótce