close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Jedną z zadowolonych z użytkowania systemu LinqoTrack firm w Polsce jest Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Zbigniew Podliński ze Świnoujścia

W PHU Zbigniew Podliński funkcjonuje aktualnie sześć ciągników siodłowych i piętnaście naczep.

Doświadczeni kierowcy jeżdżący w barwach firmy obsługują głównie stałe, kontraktowe trasy między punktami w zachodniej części Polski, a Szwecją; inne trasy zdarzają się sporadycznie.

Do czasu implementacji w firmie systemu LinqoTrack, pracownicy mieli możliwość korzystania z dwóch innych – jeden z nich to system obsługiwany przez polskiego producenta, drugi zaś autorstwa międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego. Z różnych powodów żaden z nich nie spełniał do końca oczekiwań pracowników.

Przedstawiciel handlowy Linqo skontaktował się z firmą w dobrym momencie – trwały poszukiwania nowego systemu. Podstawowe wymogi nie były skomplikowane: oprogramowanie miało przede wszystkim dostarczać jak najdokładniejszych danych dotyczących lokalizacji pojazdów w trasie oraz szacowanego czasu zakończenia przejazdu. Przedstawiciel Linqo w ciągu kilku rozmów przedstawił LinqoTrack menadżerom firmy i zaproponował atrakcyjne warunki.

Instalacja systemu w firmie oraz modułów w należących do niej pojazdach odbyła się bez przeszkód. Ciągniki siodłowe nie były uziemiane – prace odbywały się podczas przerwy weekendowej w bazie. Nie było problemu także w przypadku ciężarówek przebywających poza bazą – instalatorzy Linqo byli mobilni i po uprzednim umówieniu dotarli również do tych pojazdów. Pracownik Linqo wykonał także w firmie PHU Zbigniew Podliński wywiad dotyczący jej konkretnych potrzeb. Na podstawie jego wyników odbyły się dwa osobne dni szkoleń z obsługi LinqoTrack, w których wzięła udział część pracowników.

Po szkoleniach, podczas eksploatacji systemu, przydatne okazały się jeszcze inne funkcjonalności LinqoTrack. W przedsiębiorstwie z powodzeniem korzysta się z możliwości zdalnego odczytu tachografów, podczas gdy wcześniej trzeba było to robić manualnie, korzystając z obecności ciężarówek w bazie. Zdalny odczyt tachografów może się obecnie odbywać w dowolnym czasie. LinqoTrack jest także wykorzystywany do kompleksowej analizy czasu pracy kierowcy (system sam monitoruje czas i zaznacza potencjalne wykroczenia), a także generowania kompletnych raportów na ten temat. Program spełnia też swoją podstawową funkcję: informacje o lokalizacji pojazdów są dostępne w każdej chwili, a dzięki integracji z Google Maps odczyt jest prosty i czytelny dla każdego.

LinqoTrack jest w tej chwili wykorzystywany w firmie przez kilku różnych pracowników, z których każdy korzysta z niego w inny sposób – jedni generują raporty i zajmują się kontrolą paliwa i lokalizacji kierowców, inni zaś korzystają z możliwości odczytu tachografów. Jest to możliwe dzięki prostocie obsługi i intuicyjnemu interfejsowi. Po kilku miesiącach system został uzupełniony o moduły kontroli poziomu paliwa instalowane w zbiornikach ciężarówek. Dzięki zawsze aktualnym danym dyspozytorzy mają komplet informacji o poziomie paliwa w zbiornikach, ale także mogą kontrolować tankowanie, zużycie, jak również są alarmowani o ewentualnych ubytkach.

W ciągu około półtora roku eksploatacji systemu LinqoTrack pracownicy PHU Zbigniew Podliński kontaktowali się z supportem trzykrotnie, przy czym dwukrotnie z tym samym problemem tkwiącym po stronie firmy. Same zgłoszenia odbywały się drogą elektroniczną, a problemy zostały rozwiązane szybko przy użyciu zdalnego pulpitu, bez konieczności wizyty serwisantów.

Obsługujący LinqoTrack pracownicy PHU Zbigniew Podliński podkreślają, że system działa bez zarzutu i w 100% spełnia ich oczekiwania.

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

  Nazwa firmy

  Imię

  E-mail

  Numer kontaktowy

  Wielkość floty:


  Typ floty:


  Twoja wiadomość  success

  Dziękuję!

  Skontaktujemy się z Tobą wkrótce