Case studies

Jednym kliknięciem w LINQO załatwisz wszystko

Szybkie i elastyczne wprowadzanie terminów zleceń bez dodatkowych tras“ (Andres Gotha, prezes firmy Gotha Gebäudemanagement, firmy zajmującej się zarządzaniem budynkami).

Firma Gotha Gebäudemanagement GmbH z siedzibą w Kassel istnieje od 1993 roku i jest klasycznym przedsiębiorstwem świadczącym  usługi dozoru technicznego na terenie Hesji. W zakres oferty firmy wchodzi szereg różnych usług: https://www.gotha-gebaeudemanagement-kassel.de/leistungen/

Sytemu Linqo używamy od października 2018 r. w siedmiu różnych pojazdach (samochodach osobowych, maszynach budowlanych i pojazdach do odśnieżania) służących do świadczenia naszych usług w Kassel i okolicach. „Szybki podgląd pojazdów i maszyn “ – jednym kliknięciem. Dzięki automatycznemu generowaniu raportów dziennych i tygodniowych terminy zleceń, czas pracy i trasy przejazdu są dokumentowane w czasie rzeczywistym.Na komputerze stacjonarnym korzystam najczęściej z takich funkcji jak lokalizacje i generowanie raportów. Z opartego na GPS systemie lokalizacji można korzystać z komórki, aplikacji lub komputera stacjonarnego. „Efektywne planowanie pracy i trasy z góry umożliwia realizację i organizację spraw. Bez oprogramowania wszystko kosztowałoby nas o wiele więcej wysiłku. Funkcjonalności w czasie rzeczywistym umożliwiają elastyczną reorganizację terminów. Dla pana Gotha najważniejsza jest możliwość „dokumentacji wykonanej pracy i przejechanej trasy – zarówno dla klientów, jak i dla firmy.

Od czasu wdrożenia systemu (szkolenie, doradztwo, instalacja i ustawienia techniczne) do dzisiaj otrzymujemy wsparcie zespołu firmy Linqo, którą cechuje kompetencja, uprzejmość i punktualność. Kwestiom problematycznym i propozycjom ulepszeń zawsze wychodzą naprzeciw indywidualne i innowacyjne rozwiązania.

to top button

Click on the button to load the content from Contactleader.pl.

Load content