close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

background image

Jesteśmy przekonani, że Linqo to coś więcej niż rozwiązania do monitorowania GPS. Chodzi o zasady, które są częścią kultury naszej firmy i motywują nas do bycia najlepszymi. Nasze podstawowe zasady, takie jak branie odpowiedzialności, zaufanie i rozwój, nie tylko stanowią podstawę działalności firmy, ale są też siłą napędową innowacyjności i kreatywności.

Przyjrzyjmy się im bliżej i zobaczmy, jak wpływają na nasz sposób dostarczania zaawansowanych rozwiązań do monitorowania pojazdów przez GPS.

 

Linqo-ownership-24
Branie odpowiedzialności: pełne zaangażowanie

Jeśli chodzi o systemy monitorowania GPS, branie odpowiedzialności to coś więcej niż tylko koncepcja. To obietnica pełnego zaangażowania. Zasada ta jest widoczna w naszym zespole, ponieważ czerpiemy ogromną przyjemność z pracy. Podchodzimy z wielką troską i odpowiedzialnością do każdego etapu procesu, od złożonych czynności związanych z tworzeniem oprogramowania po staranność przy montażu sprzętu. Kiedy mówimy „We own it”, mamy na myśl to, że każda linijka kodu, każdy interfejs użytkownika i każda interakcja z klientem jest pełna troski i zaangażowania.

Błędy? Stawiamy im czoła. W szybko rozwijającym się krajobrazie technologicznym wyzwania są nieuniknione. Wyróżnia nas jednak podejście do pokonywania tych przeszkód. Przyjmujemy błędy jako okazję do rozwoju, ucząc się na ich podstawie, aby uniknąć podobnych niespodzianek w przyszłości. Taki sposób myślenia wzmacnia nasz zespół i pokazuje klientom, że są w dobrych rękach.

 

Linqo-trust-41
Zaufanie: ufamy sobie nawzajem

Zaufanie jest spoiwem, które łączy i buduje zespół. Budowanie wzajemnego zaufania do swojej wiedzy i motywów działania jest niezbędne w szybko rozwijającej się branży, takiej jak monitoring GPS, ponieważ decyzje i dane powstają w czasie rzeczywistym. Dzięki kulturze opartej na zaufaniu, jesteśmy w stanie działać szybko i skutecznie w środowisku, w którym nowe pomysły mogą się rozwijać.

Nasze kontakty z klientami również cechuje wzajemny szacunek. Wybierając nas jako wykonawcę rozwiązań w zakresie śledzenia GPS, nasi klienci pokładają w nas ogromne zaufanie, a my to doceniamy. Możesz liczyć na to, że będziemy realizować ustalone cele na czas, przekraczając Twoje oczekiwania pod względem jakości. Nasza reputacja i długofalowe współprace z klientami są dowodem niezawodności.

 

Linqo-growth-09
Wzrost: jesteśmy zaangażowani w rozwój

Nasz rozwój osobisty oraz wspólny rozwój zespołu i firmy jest nieodłączną częścią ogólnego dążenia Linqo do sukcesu. Zawsze szukamy nowych sposobów na udoskonalanie naszych usług, stajemy się lepsi w tym, co robimy i znajdujemy więcej sposobów na naukę. Dzięki bezkompromisowemu zaangażowaniu w rozwój możemy zapewnić naszym klientom rozwiązania, które spełniają i przewyższają ich oczekiwania dotyczące technologii monitorowania GPS.

Zdolność do adaptacji i postępy naszych pracowników są dowodem zaangażowania w ekspansję i naszym najcenniejszym zasobem. Dążymy do stworzenia środowiska, które promuje rozwój poprzez naukę i ceni nowoczesne podejście. Dzięki tej strategii samodzielnie opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania, takie jak narzędzie Eco-Drive wykorzystywane przez największe firmy logistyczne w Europie i inne najnowocześniejsze propozycje, takie jak Wyznaczanie tras i zadań, które zapewniają naszym klientom niezrównaną wartość.

 

Innowacyjność i etyka

Branie odpowiedzialności, zaufanie i rozwój to dla nas w Linqo nie tylko słowa – to sposób postępowania. Pomagają nam tworzyć najnowocześniejsze systemy śledzenia GPS, które są niezawodne i łatwe w użyciu. Nasi europejscy specjaliści, programiści i eksperci IT wchodzący w skład zespołu wnoszą do niego własną pasję i wiedzę.

Jesteśmy nieustannie zaangażowani w dostarczanie wyjątkowych rozwiązań do śledzenia GPS, a ustalone zasady są w centrum wszystkiego, co robimy, gdy się rozwijamy i dostosowujemy. Dołącz do nas i uczestnicz w tej ekscytującej przygodzie z nami. Będziemy dążyć do jakości, wzbogacając ją o zabawę. Linqo buduje podstawy lepiej skomunikowanej, efektywnej i innowacyjnej przyszłości, nie tylko sposób na monitorowanie pojazdów.