close icon
success
Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

Trans.eu

Trans.eu to platforma logistyczna, która wkracza w erę automatyzacji i skupia firmy transportowe, operatorów logistycznych, spedytorów i przewoźników. Jest jedną z najważniejszych europejskich giełd transportowych, a zarazem nowoczesną platformą logistyczną dla transportu drogowego.

list icon

Oszczędność czasu i szybki przepływ pracy

Nie trzeba już ręcznie przepisywać danych z jednego systemu do drugiego. Zamiast tego wysyłaj i odbieraj oferty ładunków w systemie TMS. Zautomatyzuj proces negocjacji i wyboru wykonawcy.

list icon

Automatyzacja i przyspieszenie procesu zarządzania flotą

Publikowanie ofert ładunków i przyspieszanie procesu przekazywania danych do platformy Trans.eu jest teraz znacznie łatwiejsze. Wybierz zadania monitorowania w czasie rzeczywistym i publikowanie dostępnych pojazdów.

list icon

Rozwiązanie problemu braku przewoźników

Dzięki dostępowi do bazy danych na platformie Trans.eu zawierającej 34 000 firm transportowych, nie zabraknie ci przewoźników nawet w szczycie sezonu. Porównuj stawki, kontroluj ładunki i utrzymuj porządek w zarządzaniu transportem oraz podwykonawcami.

Wypróbuj bezpłatnie najnowszą integrację – dla twojej wygody jest ona instalowana automatycznie i dostępna od zaraz. Jeśli masz pytania lub chcesz się podzielić swoją opinią, zapraszamy do kontaktu!

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Kontakt

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

  Nazwa firmy

  Imię

  E-mail

  Numer kontaktowy

  Wielkość floty:

  Typ floty:

  Twoja wiadomość

  success

  Dziękuję!

  Skontaktujemy się z Tobą wkrótce