interLAN | Linqo
close icon
success

Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

interLAN

interLAN rozwija oprogramowanie klasy TMS, by wzbogacić działalność firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych, udostępniając im inteligentny, komplementarny system interLAN SPEED wspierany przez liczne moduły i dodatkowe funkcje. Aplikacja mobilna mSPEED to rozwiązanie dla operatorów logistycznych, LCL, spedycyjnych, a także dla firm transportowych, które chcą utrzymywać kontrolę nad procesami transportu i dostaw w czasie rzeczywistym.

Nieograniczony zakres działania

mSPEED oznacza szybką instalację, łatwą obsługę w trybie online i offline, bogatą funkcjonalność i rozbudowane opcje konfiguracji.

Oszczędzaj czas i zasoby wymagane do wdrożenia

Przewoźnik korzystający z aplikacji mSPEED otrzymuje zadania na bieżąco i rejestruje postępy w ich realizacji w czasie rzeczywistym. Może również ustawić alerty, aby zminimalizować obsługę biurową i zwiększyć wydajność pracy.

Wiele możliwości, proste rozwiązanie

mSPEED zapewnia wygodę i zwiększa wydajność pracy dzięki pełnemu zakresowi wymiany danych w ramach rozwiązania.

Wypróbuj bezpłatnie najnowszą integrację – dla twojej wygody jest ona instalowana automatycznie i dostępna od zaraz. Jeśli masz pytania lub chcesz się podzielić swoją opinią, zapraszamy do kontaktu!

Pracuj inteligentnie z Linqo

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i dowiedz się, co Linqo może dla ciebie zrobić.

Kontakt

+48 71 322 00 22

[email protected]

 

Podwale 1/30,
50-043,
Wrocław

    Wielkość floty:

    Typ floty:

    success

    Dziękuję!

    Skontaktujemy się z Tobą wkrótce