Blog

Zamień aktywny dzień pracy na aktywny wypoczynek!

28.05.2019

Obowiązek rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców to dla wszystkich zarządzających transportem powód do wzmożonej aktywności.

Dodatkowy kurs aby złapać pojazd w odległym miejscu, w najmniej dogodnym czasie, tylko po to aby na czas sczytać kartę kierowców? Znane.

Nadrabianie kilometrów po trasie aby zrobić odczyt z tachografu, bo właśnie zbliża się ostatni dzień na pobranie pliku? Typowe.

Weekendowe pisanie wyjaśnień do urzędów, uzupełnianie dokumentacji lub poszukiwanie kancelarii, która pomoże w problematycznej sytuacji? Częste.

Ale jest alternatywa, która pozwoli zamienić te niezbyt przyjemne a czasochłonne aktywności w te znacznie przyjemniejsze i zdrowsze. To rozwiązanie pomoże Ci znaleźć czas na wyjazd dla przyjemności oraz zaoszczędzić środki na weekendową wycieczkę z rodziną lub przyjaciółmi.

Rozwiązanie do zdalnego odczytu danych z Tachografu pozwoli Ci na zdalne pobieranie plików z karty kierowcy oraz karty przedsiębiorstwa w dogodnym dla Ciebie czasie. Pliki w formacie .ddd możesz przechowywać w systemie lub katalogować na własnym dysku. Zyskujesz w ten sposób dostęp do niezbędnych dokumentów w każdym miejscu z poziomu komputera. Możliwość zaplanowania w programie dla transportu LINQO zadań pobrania plików z tachografu na wskazany dzień, zapewni zachowanie wszystkich wymaganych przez urzędy terminów.

Zdalny odczyt danych z tachografu pozwala także na wgląd w obecny status kierowcy oraz aktualny czas pracy kierowcy. Możesz zatem reagować na bieżąco. Nawet podczas popołudniowego spaceru.

My popieramy aktywny wypoczynek, dlatego wspieramy dobre zmiany. Czy jesteś gotów  zmienić Twój rodzaj aktywności?

to top button

Click on the button to load the content from Contactleader.pl.

Load content