Rozwiązania

Planowanie tras i załadunków

Odpowiednie narzędzia skutecznie wspierają procesy w Twojej firmie. Dobrze przygotowany zespół to gwarancja realizacji zadań na odpowiednim poziomie. Istotnym elementem obejmującym zarządzanie pracownikami mobilnymi jest także możliwość szybkiej reakcji w nieprzewidzianych sytuacjach, co często wpływa na uniknięcie strat finansowych. W ten sposób łańcuch dystrybucji będzie znacznie efektywniejszy w realizacji zamierzonych działań.

Możliwe działania

Podejmijcie wyzwanie zarządzania flotą samochodową na wyższym poziomie. Wybierzcie rozwiązanie, które oferuje kompleksowe narządzie do planowania tras i weryfikacji kolejnych etapów łańcucha dystrybucji. Umożliwia ono chociażby:

  • Planowanie tras w oparciu o wybrane parametry
  • Wyznaczanie miejsc załadunków w powiązaniu z trasą
  • Przesłanie drogi i planu załadunków kierowcy
  • Nawigację kierowcy
  • Kontrolę realizacji zadań

Istota tych działań

Poprzez odpowiednie organizowanie i monitorowanie dystrybucji, w tym planowanie i wyznaczanie trasy, możliwe jest efektywne planowanie logistyczne, które stanowi obecnie podstawę działalności każdego przedsiębiorstwa działającego w branży transportowej. Od wykorzystania nowych rozwiązań w zakresie zarządzania pracownikami mobilnymi i nadążanie za konkurencją i zmieniającymi się warunkami funkcjonowania w tym biznesie zależy utrzymanie się na rynku. Przełoży się to na mniejsze straty finansowe oraz większe zyski nie tylko poprzez minimalizowanie konsekwencji niekorzystnych zdarzeń, ale też zmniejszenie czasu obejmującego łańcuch dystrybucji produktów

skontaktuj się z nami

Zobacz możliwości dystrybucji zadań

Formularz kontaktowy
to top button

Click on the button to load the content from Contactleader.pl.

Load content