Rozwiązania


Brak frustracji i efektywniejsze
monitorowanie podróży dzięki aplikacji

Journey App

ZAPOMNIJ O RĘCZNYM I CZASOCHŁONNYM MONITOROWANIU PODRÓŻY

Nasz zespół nieustannie pracuje, aby ułatwić ci życie. Poznaj najnowszy efekt naszej pracy – aplikację Journey App! Aplikacja Journey App pozwala pracownikom efektywnie zarządzać nie tylko podróżami osobistymi, ale i służbowymi. Co więcej, istnieje możliwość uzyskania dokładnych raportów o przebytych odległościach.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKÓW APLIKACJI JOURNEY APP

ZAINSTALUJ BEZPŁATNE ROZWIĄZANIE I ZACZNIJ KORZYSTAĆ JUŻ TERAZ

Aplikacja Journey App to rozwiązanie przeglądarkowe, gotowe do użycia bez konieczności instalacji. Jest zgodne z każdym lokalizatorem GPS. Wystarczy przypisać pracownika i można zaczynać! 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z ODLICZENIAMI PODATKOWYMI 

Łatwo monitoruj odległości przebyte w podróżach służbowych, oznaczając podróże prywatne i służbowe jednym dotknięciem. Prowadź dokumentację podróży w sposób spójny i dokładny, aby zapewnić zgodność rozliczeń biznesowych z zasadami podatkowymi oraz ograniczyć ryzyko wystąpienia błędów. 

OSZCZEDZAJ CZAS

Niezwykle łatwo i szybko możesz zadeklarować swoje wydatki biznesowe organom podatkowym. Aplikacja Journey App automatycznie wygeneruje raport wskazujący odliczenia z tytułu przebytych odległości. Nasze zautomatyzowane rozwiązanie natychmiast zbiera informacje o kierowcy i przesyła je do bezpiecznej bazy danych.

JAK DZIAŁA APLIKACJA JOURNEY APP?

Ograniczyliśmy cały proces monitorowania podróży służbowej do kilku dotknięć na telefonie komórkowym

Przydzielenie samochodu – zaloguj się i wybierz pojazd z listy, aby natychmiast przypisać go do nazwiska kierowcy.

Rodzaje podróży – łatwo ustawiaj rodzaje podróży, oznaczając podróże prywatne i służbowe. 

Dokładne raporty – uzyskuj dokładne raporty dotyczące wydatków związanych z podróżą i automatycznie deklaruj podatki urzędowi skarbowemu. 

to top button

Click on the button to load the content from Contactleader.pl.

Load content