Rozwiązania

Monitoring naczep

Planowanie łańcucha dostaw oraz optymalnego schematu przewozu ładunków wymaga  uwzględnienia najbardziej efektywnych i oszczędnych rozwiązań. Obecnie często zdarza się, że naczepa z ładunkiem, która wyjedzie jednym ciągnikiem do miejsca rozładunku dojedzie już w innym zestawie. Zarządzanie i rozliczanie łańcucha dostaw wymaga wtedy konkretnych i rzetelnych informacji aby ustrzec się przed niemiłymi niespodziankami. Także gwarancja terminowości wykonania zleceń staje się w takiej sytuacji wyzwaniem.

Niezastąpionym rozwiązaniem wspierającym codzienne wyzwania staje się zatem nie tylko monitoring ciągnika ale i naczepy. Pozawala w każdej chwili zlokalizować naczepę, określić przewidywany czas dojazdu ciągnika, określić optymalne miejsca zmiany tak, aby cały proces był szybki i zarazem oszczędny. W systemie automatycznie utworzą się także zestawy, co ułatwia  bieżącą kontrolę i późniejsze rozliczenia.

Monitoring naczep wymaga użycia specjalnych urządzeń  z wbudowaną , pojemną baterią, aby także w momencie rozłączenia uzyskać informacje w czasie rzeczywistym. Nadajniki ponadto posiadają wodoszczelne obudowy oraz możliwość uzupełnienia zestawu o monitoring temperatury, czujniki otwarcia drzwi lub inne wymagania związane z rodzajem wykonywanych przewozów.

Zapytaj o rozwiązanie

DLA TWOJEJ FIRMY

FORMULARZ KONTAKTOWY
to top button

Click on the button to load the content from Contactleader.pl.

Load content