Rozwiązania

System do odczytu danych z tachografu

Prowadząc biznes polegający na świadczeniu usług transportowych, musisz spełniać wymagania związane z rozliczeniem czasu pracy kierowców oraz ewidencją ich godzin spędzonych w trasie. Wszelkie potknięcia i opóźnienia powodują stres, konieczność zbierania dodatkowych dokumentacji i udziału w procedurach administracyjnych a nawet naliczenie wysokich kar pieniężnych, a unikniesz tego poprzez nasz system do odczytu tachografu cyfrowego.

Szczegółowe możliwości

Spokojne funkcjonowanie Twojej firmy oraz komfort pracowników będzie wspierać rozwiązanie, umożliwiające zdalny odczyt danych z tachografów do karty kierowcy. Uzyskasz wgląd w informację o statusie tachografu, pozostałym dopuszczalnym czasie jazdy w dniu bieżącym oraz w danym tygodniu.

Możesz także zaplanować pobieranie danych z tachografu we wskazanym dniu, a system wykona zadanie za Ciebie, pozostawiając w urządzeniu informację, że plik został sczytany. Zupełnie tak, jak przy odczycie dokonanym fizycznie w pojeździe i bez względu na to, że pojazd znajduje się 2000 km od Twojego biura. A do pobranych plików zyskujesz dostęp w dowolnym czasie i miejscu.

Najważniejsze programy

Proponowany w ramach naszych zdalnych rozwiązań czytnik tachografu, umożliwia otrzymanie danych, które obejmuje:

  • Informacja o aktualnym statusie kierowcy
  • Informacja o wykorzystanym i możliwym czasie jazdy w aktualnym dniu i tygodniu
  • Alerty o przekroczonym dopuszczalnym czasie jazdy
  • Planowanie zdalnego pobierania plików z karty kierowcy i przedsiębiorstwa

skontaktuj się z nami

Dowiedz się o możliwościach odczytu Tachografu

Formularz kontaktowy
to top button

Click on the button to load the content from Contactleader.pl.

Load content